Uus Aasta Uus Algus

Tänavune aasta algas minu jaoks suurte muutuste ja suure avapauguga. Ma pulbitsen uuest energiast ja tahet tegutseda ei ole võimalik peatada. Igasugused uued ideed ringlevad peas ja kõik nad on määratud teostuma.

Räägiks siis kohe algusest. Kui eelmine aasta oli selline kulgemise ja pigem vegeteerimise aasta minu jaoks siis aasta 2019 oli alati see aasta, kui minu kõige suurem unistus täitub! Ma sain lõpuks ometi kätte oma uue stuudio.

Kunagi 7 ja pool aastat tagasi, kui ma oma fotokarjääriga alustasin tahtsin kohe omale suurt ruumi rentida ja hakata usinasti pildistama. Selle peale ma muidugi ei mõelnud, et kuidagi tuleb see rent ju ära ka maksta ning elamisekski raha teenida- sinnapaika see jäi- õnneks tuli mõistus koju.

Aga nüüd 7 ja pool aastat hiljem on see unistus täitunud! See ei olnud lihtne ja sujuv teekond. Oli nii suuremaid kui väiksemaid takistusi, suurimaks takistuseks siis suur puhastustuli, mis suvel minu unistused põlema sütitas. Jah minu uus pesa on Volta Loftides korter number 30.

Iga kord, kui sinna sisse astun siis õhkan- issand kui ilus!!!

Kui algselt oli plaan investeerida pisikesse korterisse, kus saab mõnusasti pildistada siis pidime ümber otsustama, kuna need pisikesed on just täitsa valel pool päikese suhtes. Ehk, et valisime ilusa päiksepoolse korteri, kuhu paistab päike sisse hommikust õhtuni. Ja teate, olen nüüd saanud katsetada ka meie pimedaimal ajal seal loomuliku valgusega pildistada ja nii uskumatu, kui see ka pole on see siin Eestis võimalik!!! See on üks valgemaid (valgustatumaid) ruume, mida ma tean…. Minu jutust võib ehk välja lugeda, et ma olen armunud! Jah olen. Siin on tõesti väga ilus.

Minu unistuste stuudio sisustamine on veel käsil, ootame mööblit, tellime kööki, valime valgusteid jne jne kuid üsna pea saab ta valmis- või on ta nagu Tallinn, mis kunagi valmis ei saa, sest ägedaid lisasid saab ju alati juurde lisada.

Aga ägedaid pilte temas teha juba saab ja õnneks on väga paljud teist sellest ka aru saanud ja minu uues stuudios pildistamas juba käinud.

Kohe, kui stuudio saab nii peaaegu, et täitsa valmis, kutsun teid kõiki endale külla!

Praegu aga näitan teile väikest mobiiltelefoniga tehtud pildigaleriid sellest, mis on olnud ja kuidas asjad kulgevad ja milliseid pilte ma oma uues stuudios teinud olen (ok ok neid teen ikka peegelkaameraga) …

Ootan teid kõiki pildistama!!!!

Broneeringud ja info: info@riinavaikmaa.com või helista 5273889

Eelmine 2019 Koolituste kalender
Järgmine Portreepildistamised stuudios

Comments are closed.