Minust

MUL ON HEA MEEL, ET OLED SIIN!

Tere, mina olen Riina!

Tere tulemast, mul on hea meel, et oled just mind leidnud ja soovid endast imeilusaid jäädvustusi läbi minu fotosilma. 

Mina olen Riina, olen 44 aastane, 2 fantastilise poja ema, 5 aastase kassitüdruk Maasika isiklik teener, hariduselt Rahvusvaheliste Suhete Spetsialist ning armastan lisaks fotograafiale ka head toitu, kvaliteetset veini ning maailmas ringi reisida. 

Fotograafia juurde jõudsin 10 aastat tagasi lapsepuhkusel olles, kui väikeste laste kõrvalt soovisin lihtsalt kodust välja saada ja end veidi tuulutada.  Üsna pea sain aru, et see on just see miski, mis minu elust veel puudu oli. 

Pildistades unustan kõik muu ja olen pühendunud 100% subjektile ehk Sinule ning ideaalsele tulemusele. Ma annan endast kõik, et saaksid endast ilusaimad mälestused ja et sa tunneksid end minu kaamera ees mugavalt. 

Tule, ma näitan Sulle!

midagi hingele

Self Love Project

Paar korda aastas võtan kätte ja teen endast pisut teistmoodi portree. Pildid on tehtud tähendusrikastel hetkedel minu elus. Ma mäletan täpselt, kus kohas ma omadega olin, või mis tunded mind neid pilte tehes valdasid. 

Projekti lõpp: teadmata…

unistan suurelt

Vaba aeg ja unistused

Keskeale lähenedes otsustasin märkmikku kirja panna oma unistused ja neid siis usinasti täitma hakata. Minu väga pikaajaliseks unistuseks oli matkamine mägedes. Ma isegi ei julgenud sellest valjusti rääkida aga unistus mu sees muudkui kasvas ja kasvas. Mõeldud-tehtud. Oma 40 juubelit tähistasin koos matkakaaslaste ja kohalikega Mount Everestil! Peale laste sünnitamist on see minu elu kõige meeldejäävaim kogemus!

Olgugi, et ma seda tunnistada ei taha, siis mäed kutsuvad mind ikka veel!

Oma isikliku elu ja karjääri kõige suurema kriisi ajal oli mul vaja väljundit, midagi, mis mõtted mujale viiks. Nagu paljudel olulistel hetkedel mu elus hakkab saatus mu teele erinevaid märke saatma! Näiteks Facebookis või otsingumootorites erinevaid reklaame ette viskama. Niimoodi ma sattusingi EKA maalikunsti aastasele kursusele. Sain sealt korraliku põhja ja teadmiste pagasi ning kingituseks palju uusi sõpru!

Kunst sai mulle hingelähedaseks nii, et plaanin EKA avatud akadeemias veel mõne kursuse võtta.

Siin pildil olen koos oma lõputööga näitusel Solarise Galeriis. Veel üks väga uhke ja meeldejääv hetk mu elus!

VÄRSKEID PILTE JA NATUKE ROHKEM MIND LEIAD INSTAGRAMMIST