Portreepildistamised stuudios

Ma olen esimese kolme kuuga pildistanud oma uues ja ilusas stuudios rohkem portreeseeriaid, kui 3 eelnenud aasta jooksul kokku.

 

See on minu jaoks täiesti müstika!!! Miks ma seda ennem ei teinud, see on ju nii äge! Ja mulle tundub, et teile ka meeldib, sest üha enam inimesi tuleb minu juurde just portreepildistamisele.

 

Ma varasemalt eeldasin, et inimesed, eelkõige naised ei raatsi enda peale “kulutada” vaid neile piisab sellest, kui tulevad koos perega pildistama ja saavad endast vähemalt ühe ilusa pildi.

 

Ei tasu eeldada, ma ütlen selle peale! Eks ma ise arvasingi kunagi täpselt nii. Iga enda peale kulutatud sent tuli väga raskesti sealt rahakoti raudade vahelt välja, lastele poest uusi riideid või mänguasju ostes ei tekkinud kordagi sellist tunnet, et ah, nad pole seda väärt.

 

Damned right, I’m worth it… onju!!!

Kutsusin uue stuudio avamise puhul oma endised kliendid enda juurde pildistama, mul oli plaanis teha 20 pildistamist, et saaksin aimu oma stuudio valgusest, uutest taustadest ja näeksin, milliseid pilte siin on võimalik teha.

20st sai 30 ja nii ta läks, info läks liikuma ja minu juurde on jõudnud pildistama ka väga palju uusi ja ägedaid kliente.

 

Olen tähele pannud, et viimasel ajal tuleb inimesi tänu minu instagrammi postitustele. Kui oled märganud siis seal ma olen viimasel ajal vaid mustvalgeid pilte näitama hakanud. See ei ole sellepärast, et ma ainult mustvalgetele piltidele üle oleks läinud vaid sellel on hästi lihtne põhjus. Ma tahan, et mu instagrammi feed oleks ilus ja ühtlane- mustvalge on selleks kõige lihtsam viis.

Võib-olla võiksingi lühidalt kirjeldada, mida kujutab endast üks portreesessioon.

Noh, see on selline sessioon, kus peategelane oled Sina Ise, 100%. Sa saad minu jäägitu tähelepanu, sa tunned end kui seitsmendas taevas, sa tunned end kauni ja naiselikuna- sa saad oma “Mina” tagasi… ehk, et saad tunda ja nautida seda tunnet, et sina oled ka oluline ja seda kõike väärt!

Portreesessioon, ei tähenda seda, et teeme ainult sinu näost passipilte- oh ei, see tähendab minu jaoks pigem seda, et sa oled minu pildistamisel mu muusa, poeesia, kuninganna ja printsess ühes kehastuses- ma pildistan sind püsti, pikali, istudes ja jah ma pean nentima, et ka võib-olla mõni passipilt tuleb galeriisse sisse. Aga see ei ole tavaline passipilt- see on emotsiooniga pilt- pilt sinust ja sinu sees pulbitsevast energiast!

 

Ühesõnaga, selle tagasiside põhjal, mis ma olen saanud siis tundub, et on üks igati väärt kogemus, mis tõstab enesehinnangut ja te saate oma mojo tagasi! (kui see on juhuslikult kuskile kadunud olnud)

 

Võid tulla ja ise järgi proovida.

Mõni võib nüüd siinkohal küsida, et misasja, kas sa siis buduaari ja akti enam ei pildistagi vä? Ikka pildistan, aga kuna nii Facebooki, kui instagrammi kontrollimasinad on nii usinasti tööle hakanud siis ei olegi mul enam nii lihtne paljast ihu sotsmeediasse postitada. Hetkelgi kannan 7 päevast karistust, kuna tahtsin ühte eriti ilusat ja ümarat veepiiskadega kaetud tagumikku teile näidata. Karistus näeb siis välja selline, et ma näen ja kuulen kõike, mida teie seal Facebooki maailmas teete, kuid ma ei saa teie sõnumitele vastata, pilte lisada, laikida jne jne…. Aga tänu sellele ma kirjutan täna hoopis siin ja loodan, et see postitus jõuab teieni ning tekitas teis huvi minu juurde pildistama tulla.

Panen siia mõned pildid teile vaatamiseks, mis on tehtud viimase kolme kuu jooksul.

 

Mõnusat vaatamist ja muidugi kohtumiseni!!!

Eelmine Uus Aasta Uus Algus
Järgmine Portreefoto koolitus

Comments are closed.