Portree Soome neiust

Mina olin Soomest pärit noorele Katriinale sünnipäevakingituseks. Küll on tore, et sain olla osake nii toreda päeva veel toredamaks loomisel.

 

Idee oli, et jäädvustame Katriinat ka Tallinna Vanalinna taustal, et tal oleks hiljem tagasi kodumaal hea meenutada seda ägedat eluetappi tema elus!

 

Iga kord aga ei lähe asjad päris nii nagu algselt planeeritud. Sattusime stuudios nii hoogu, et väljas pildistamiseks väga kaua aega ei jäänudki.

 

Kuigi Katriina oskab juba ka eesti keelt, rääkisime siiski kogu sessiooni vältel inglise keeles.

 

Küll oli mõnus praktiseerida, sellest pole vast midagi, et kehaosad poseerimise juhendamisel segi läksid – seda humoorikam kogu sessioon oligi.

 

Muide meil Katriinaga on paljugi ühist, minagi olen oma kodumaa tolmu jalge alt pühkinud ning aastakese kahele väänikule au-pairiks olnud.  Seda küll Pariisis, mitte Soomes.

 

Aga olen siiski töötanud ka Soomes Ahvenamaal, et teenida raha sõiduks Pariisi. Siinkohal ei saa mainimata jätta ka kolme aastat Inglismaal, kus töötasin ühes pisikeses reisikorraldusfirmas ja broneerisin reise Briti pensionäridele.

 

Olid ajad! Jaaaaa!

 

Usun, et kõik kellel on olnud võimalus elada ja töötada välismaal vaatavad kõigele meid ümbritsevale hoopis teistsuguse pilguga ning elavad oma elu pisut teistmoodi rütmis.

 

Kodust kaugel elades ja töötades saad aru milline pisike konnatiigikene see Eesti ikkagi on. Samas see sama konnatiigikene on tugevalt raiutud su südamesse ning peagi leiavad kõik tee tagasi oma sünnimaale. (Ma loodan vähemalt nii)

 

Nii ka mina.

 

Katriinale soovin edu kõikides tema ettevõtmistes ning usun, et ta jääb oma seiklustega meie väikeses konnatiigis enam kui rahule!

 

Mul on hea meel, et minagi sellest osa sain!

 

Kiitos!

 

Meik ja soeng: Heidi Liblik

 

Katriina kõrvarõngad: Soome disainer, kelle nimi tal kohe meelde ei tulnud, kuid kelle nime ma sain peale selle lause kirjutamist blogisse: Poola Kataryna

 

katriina 1 01404042016 Katriina 201804042016bw 01904042016bw katriina 302204042016 02504042016

 

Ootan sind pildistama. Tule üksi, kaksi või mitmekesi!

 

Väljas on kevad!

 

Eelmine Buduaarisessioonid luksuslikus vanalinna hotellis
Järgmine Portree Aljonast- Fotograaf Riina Vaikmaa

Comments are closed.