Piret- portreepildistamine

Sellised portreepildistamised on üliägedad. Päriselt!

 

Kuna sain ise ka mõned nädalad tagasi oma sellise esimese täisteenuse tunnetuse kätte siis tean, millest ma räägin.

 

Olin ennem sessiooni täitsa hädas, käisin kolmel päeval poodides ringi ja üritasin leida midagi uut ja vinget.

 

Suhteliselt mõttetud käigud olid, sest ma ei leidnud absoluutselt mitte midagi uut.  Mitte ühtegi uut kleiti, seelikut ega pluusi.

 

Tegelikult nii ongi, vähemalt minuga on alati nii- et ma kas leian poest väga palju ideaalselt sobivaid riideid ühel suvalisel poeskäigul või siis kui käin kindla sooviga midagi leida- ei leia ma mitte kui midagi.

 

Seega mõtlesin, et pigem kasutan sessioonil riideid, mis on “minu” , tunnen end neis mugavalt ja need sobivad mulle. Ja nii tegimegi. Pildid said imeilusad ja tunne, mis peale sessiooni mind valdas oli imeline. Ma tundsin ennast kui supermodell, tundsin, et ma olen kõigeks võimeline ja miski ei saa mind takistada…

 

Selline oli minu kogemus.

 

Mõni aeg tagasi käis minu juures alati särav, naeratav ja kaunis Piret, kes tuli minu juurde pildistama kohvritäie riiete ja aksessuaaridega. Aga just nii peabki.

 

Ma palun alati kaasa võtta kõik riided, mis sul kodus on ja milles sa ennast kaunina tunned. Kohapeal siis otsustame koos, millega pildistame. Arvestan sellega, milliseid taustasid kasutan ning valin välja enda lemmikkomplektid.

 

Tavaliselt jõuame pildistada vähemalt 3 erineva komplektiga.

 

Mul on kohapeale tekkinud ka väike valik riideid, mis on mõnusalt venivast materjalist ning peaks kõikidele ka selga sobima. Ootangi kedagi, kellel endal valikus vähe riideid et saaksin ära proovida oma uued ja eriti sädelevad kleidid.

 

Piretiga oli mul väga lihtne. Ta oli väga tubli ja mul tuli teda väga vähe juhendada- kõik tuli kuidagi väga loomulikult, ilma suurema pingutuseta.

 

Mõne naisega on nii, mõni vajab aga rohkem juhendamist ja seda ma ka teen. Aga kindel on see, et peale sessiooni oled täielik proff ja tead juba täpselt kuidas pildil ilus välja näha.

 

Sessiooni käigus tegime ka mõned “passipildid” , mis tegelikult nii passipildi moodi välja ei näegi ja korra käisime ka õues, kus tuul täiega möllas.

 

Aitäh sulle imeline Piret, et olemas oled!

 

Meik ja soeng: Heidi Liblik

 

 

00123092016 01623092016portree 0242309201602623092016 portree3 05223092016 06623092016

 

Kui soovid endast kaunist seeriat siis kirjuta mulle. Selle aastanumbri sees veel mõned vabad ajad.

 

 

 

 

 

 

 

Eelmine Fotosessiooni kinkekaart- kingiidee jõuludeks!
Järgmine Kuumad kaadrid külmas talves- poolakti seeria

Comments are closed.