Perepildid stuudios

Teate, kui äge on vahest lapsi pildistada. Nad on nii ausad, naljakad ja ehedad. Ükski emotsioon, ei jää varjamata. Oskaks me, täiskasvanud samuti oma tundeid väljendada, oleks maailm palju parem paik.

Usun, et asja teeb lihtsamaks ka see, et mul on endal lapsed ja oskan enamvähem aimata, mis ühe või teise tuju puhul toimib. Lapsele tuleb lihtsalt anda aega ja siis sujuvalt ära rääkida, temaga suhelda, teda kuulata ja siis saabki need õiged emotsioonid pildile.

Kõige halvem variant on see, kui lapsega pildistamise päeval riielda, see võib nullida terve ettevõtmise ja hiljem pilte vaadates tuleb meelde pigem see emotsioon, mis pildistamise päeval oli, kui see, mis pildilt vastu vaatab.

Mul endal on aastate tagusest pildistamiselt täpselt sama emotsioon- lapsed olid väsinud ja näljased, mees oli väsinud ja näljane- kõik olid turris, välja arvatud mina ise. Nägin, et pole mõtet teisi sundida ja ütlesingi oma perele, et olgu, te minge mängige seal eemal ja ma lasen hoopis endast pilti teha. Ei läinudki kaua aega, kuni nad ise uuesti pildile tahtsid… Ehk, et sundimisega ei saa midagi, küll aga kavalusega… (ja täis kõhuga).Ja neid nippe mul jagub.

Kristi, kes on samuti fotograaf, tuli oma perega minu juurde suhteliselt kiire päeva õhtul pildistama, oli ise megarahulik ja lasi mul endal toimetada ja lastega tegeleda. Tulemuseks eriti armas ja ilus mälestus.

Aitäh sulle kallis Kristi, et lubad mul enda pere pildiseeriat ka teistega jagada.

Ootan teid kõiki pildistama! Võime pildistada stuudios, kus vahet pole, mis ilm väljas on või siis lähme õue õhtupäikest ja teie pere kauneid hetki püüdma!

Broneeri oma aeg pildistamisele varakult!

Nb! Püsiklientidele kõik sessioonid minu juurde -50€

Eelmine Me, myself and I- pildiseeria lõputöö jaoks
Järgmine Buduaarifoto koolitus Rohuneeme rannas 23.07

Comments are closed.