Naised ja kuumad poisid Ameerikamaalt

Teen, mis ma tahan aga vot ei saa ma neid täiuslikult vormitud kehadega ilusaid poisse Ameerikamaalt oma mõtetest välja.

 

Ilmselt aimasite juba ära kellest või millest täna juttu tuleb.

 

Jah, käisime Kärtuga ja saalitäie igas vanuses, end üles löönud  kaunite Eesti naistega Ameerikamaa iludusi naerulsui imetlemas.

 

 

Kas show oli seda piletiraha väärt? Kas ma sain sellest kogemusest midagi? Kas Sina peaksid ka seda etendust nägema? Vastaksin nendele kõikidele kolmele küsimusele jah jah ja jah.

 

Täitsa kihvt oli! Kuigi väga piinlikke momente, kus silmad kätega katsin ja valjuhäälselt “ei ole” “appi” “issand” hüüdsin oli ikka ka.

 

Aga, mis oli kõige ägedam minu jaoks?! Eesti naine, kes ilusmehe juhtimisel lavale veeti ning üht, koma teist trikki tegema pandi ei jäänud mitte kuidagi laval esinevatele meestele alla! VAU!

 

Päriselt- Eesti naine on seksikas, vallatu ja hulljulge! Meie 10 punkti läheb prouale kellel osavus ja “uutmoodi lähenemine” kondoomikäsitlemisel pani saalitäie naisi lausa röökima! Vapustav! Leppisime kokku, et harjutame kodus ka… Hihihiii

 

Kohe show alguses jäi silm peale ühele armsale olevusele- ja seda mitte tema lihaselisele kehale, põnevust tekitavale armile, šhikile soengule, prinkis tagumikule  vaid hoopis tema šharmile!

 

Tema oli ainuke mees laval,  kes tundus, et nautis 100% seda, mida tegi! Temal oli terve etenduse vältel nägu naerul ja tema kriitvalged hambad paistsid raudselt ka tagaridadesse! Go Joey!

 

 

 

Tundus, et Eesti naine jäi kõigega rahule- seda kinnitasid ka säravad silmad ja kõrvuni suud, kui viskasin pilgu seljataha. Jah just seda oligi meile vaja – lasta end lõdvaks, nautida vaadet ning silm särades naeratada.

 

980719_10209020678135735_4298127759849088169_o

 

Aitäh poisid!

 

Muide, õhtujuht küsis, kui palju saalis olevatest naistest on vallalised- käe tõstsid vaid mõned üksikud! See oli armas.

 

Kindlasti on teie seas ka inimesi, kes mõtlevad, et miks ma peaks sellist showd vaatama, või see pole minu teema!

 

Aga mina küsiks jälle, et miks mitte? Natuke särtsu iga inimese ellu on alati vaja!

 

Mina sain sellest õhtust särtsu ja inspiratsiooni veel pikaks pikaks ajaks!

 

Muide täna õhtul on neil juba järgmine etendus! Kes saab see läheb!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eelmine Linette uus pesukollektsioon
Järgmine Buduaarisessioonid luksuslikus vanalinna hotellis

Comments are closed.