Mammu Couture uue kollektsiooni pildistamine

Kuidagi on nii juhtunud, et mina olen just see, kes Mammu väga erilisi ja tipp-klassi haute couture kleite üles pildistab.

 

See on minu jaoks üsna uus kogemus.

 

Kunagi, kui oma fotograafi teed alustasin unistasin moefotograafi elukutsest. Arvasin aga, et alustada tuleb põhioskustest, praktikast jms kõigepealt.

 

Ja no elu on näidanud, et ma võin ju osata pildistada kõiki žanre aga ikkagi on mingid põhižanrid, mis südame tugevamini põksuma ajavad.

 

Kui oma elu esimese n.ö moeseeria tegin- no kohe täitsa päriselt seda moeseeriaks nimetada ei saa ehk, kuna ma ei ole kursis viimase moega moefoto valdkonnas ja üldse ei tea sellest mitte midagi, olin isegi pisut pettunud.

 

Miks? Sest see miski jäi puudu!

 

Meil on siin Eestis muide väga palju ja üliägedaid moefotograafe, kelle käekirjad juba täitsa loetavad ja äratuntavad on.

 

Ma absoluutselt ei pretendeeri moefotograafide punti saada, vaid imetlen nagu teiegi nende uusi ja ägedaid ettevõtmisi.

 

Mis sai aga kohe selgeks, on see, et moeloojal on oma nägemus asjast, sina oled põhimõtteliselt vaid nupulevajutaja.

 

See on ka äge, aga mulle ilmselt meeldiks nii, et mulle antakse toode ja modell ja ma võiksin oma äranägemise järgi kogu seeria teha.

 

Võib-olla mõni saabki oma loomingulisust niimoodi kasutada, kuid tavaliselt on ju ühe seeria taga tugev tiim- meikarid, stilistid, moelooja jne jne… ja siis üks pisike fotograaf, kes selle ilu pildile peab püüdma.

 

Meie pisikese tiimi koostöö tulemusena valmis ühel pimedal sügisõhtul see kaunis seeria, ja mul on nii hea meel, et meil Mammuga on väga sarnane maitse ja ootused:

 

Kleidid: Mammu Couture / Maria Tammeorg

 

Modell: Alisa Grabovaja

 

Fotograaf: Riina Vaikmaa

 

Meik ja soeng: Maria Tammeorg

 

Set: Tulbi Fotostuudio

 

 

 

 

 

 

Eelmine Ametiportree ja personal branding
Järgmine Pille- portree

Comments are closed.