Luna sai 1- perepildistamine

Umbes täpselt natuke rohkem, kui aasta tagasi oli Luna veel mõned viimased päevad oma ema südame all soojas mõnulemas. Nüüd on sellest juba aasta möödunud ja Luna käis koos ema ja isaga oma pisikesele perele mälestusi jäädvustamas.

Mul on alati hea meel näha, kuidas teie pere lapsed kasvavad, millised muutused on teis endis. Ja mis veel mõnusam, teil on endal võimalik neid pilte ka aastate pärast vaadata ja imetleda.

Mõnusat kasvamist sulle armas Luna!

Selle aasta suvi oli minu jaoks lihtsalt super. Nägin nii palju vanu tuttavaid ning sain tuttavateks väga ägedate uute inimestega.

Samuti pildistasin nii mõnegi pulma, kus kaua koos olnud inimesed otsustasid lõpuks oma jah sõna ka ametlikult valju häälega välja öelda. Kõik pulmad on olnud täis rõõmupisaraid, naeru ja nalja. Mul on ka selle üle väga hea meel, et te mind sellel tähtsal päeval olete usaldanud ja olen saanud need hetked teie jaoks jäädvustada.

Sügis hiilib tasapisi ligi ning hakkan külmavaresena rohkem stuudios pildistama. Ootan teid kõiki enda juurde pildistama! Pildistan ikka ja endiselt nii buduaari ja akti, portreed, paare, peresid ning ka ametiportreesid.

Eelmine Ma olen nii õnnelik praegu!
Järgmine Otsin modelle

Comments are closed.