Imeilusad albumid sinu kaunitest fotodest

Loodan, et olukord meie kõigi eludes hakkab normaliseeruma ja saame tasapisi oma tavapärase rütmi juurde tagasi naasta.

Olen ennast sellest üldisest paanikast suutnud välja lülitada, üldiste andmetega kursis hoida ja oma elu rahulikult edasi elanud.

Suurim muutus vist ongi minu jaoks see, et lapsed on koduõppel ja vajavad palju tähelepanu.

Pildistamisi on väga vähe, kuid päevad saavad nii kiiresti otsa, tegemisi on palju ja jääb justkui tunne, et päevavalgusest jääb puudugi.

Vahepeal sain võimaluse proovida uut ametit, kuid sain teadmise, et pean siiski oma fototeekonnaga jätkama.

See lihtsalt on nii- ma olen leidnud omale elukutse, mis mind õnnelikuks teeb. Ja miks siis vastu puigelda. Küll see olukord ka laheneb ja saan varsti jälle rohkem pildistada.

Oma erinevaid arhiive korrastades, sirvisin klientide kaustades- veider, kuidas ajaga lemmikud muutuvad. Kui ühel ajahetkel on mingi konkreetne pilt mu lemmik, siis ajaga see lihtsalt muutub. Näen teisi nüansse ja detaile.

Kuigi minu põhirõhk on pildistamistel siis vahest olen täitsa kurb, kui tean, et need ilusad pildid, mis me tegime istuvad arvutis või kõvakettal ja ei näe kunagi “ilmavalgust”.

Aastas paaril korral lasen enda töödest uusi näidiseid trükkida, vaatan ringi ja otsin veelgi ilusamaid tooteid, ja teate, ma leidsingi!

Seoses eriolukorraga pakub minu albumitootja ülihea hinnaga ülikvaliteetseid ja ilusaid albumeid.

Näiteks 20 leheküljeline album 20x20cm maksab 130€, tavapäraselt on selliste albumite hinnad 2-3x kallimad.

Tellisin ka endale näidise ja ma olen päriselt armunud! Lihtsalt võrratu. Valikus on 3 suurust: 20×20, 25×25 ja 30×30 (selle näidis on minul stuudios olemas). Kaanematerjal on sametiselt pehme Flores kangas, valikus 10 erinevat värvitooni.

Olen ise suur mustvalge fänn ja enamus pilte näidisalbumis ongi mul mustvalged, kuid lasin kaks lehekülge ka värvilisena trükkida ja ausalt, mõlemad on imeilusad!

Kaanele saab lasta peale pressida kuldse presstrükiga juba valmisolevad tekstid. Valikus näiteks: südame kuju, Love, 2019, xoxo jne. Kangavalik, hinnad ja kaanetempli valik galerii lõpus.

Siia galeriisse lisasin ka tootjapoolsed fotod, et saaksite aimu erinevatest värvivõimalustest ja suurustest.

Kui soovid oma ilusatest piltidest kaunist vormistust siis kirjuta mulle! Isegi kui käisid minu juures aastaid tagasi pildistamas! Panen sinu pildid galeriisse üles ja seal on juba väga lihtne ise album koostada- just selline nagu sinule meeldib. Vajadusel aitan samuti hea meelega.

Eelmine Märtsikuu eri- valguse ja varju mängu pildistamised
Järgmine Suvebeebi ootus

Comments are closed.