Fotograaf Messil Ilu Sõnum

Olen juba pikemat aega fotograafi ja ärinaise Sue Bryce jälgija ning õpin temalt ikka veel iga päev midagi uut. Teda pean ka enda mentoriks!

 

Oma sessioonide ülesehituse, hinnakirjad, turunduse ja kõik muu ühe pisikese ettevõtte vedamiseks vajaliku olen õppinud just temalt.

 

Ühe soovitusena soovitab ta osaleda erinevatel suurematel messidel, üritustel jms kohtades, kus on osa võtmas just sinu soovitud sihtgrupp.

 

Mis oleks meil siin Eestimaa pinnal parim koht, kui seda on 2x aastas korraldatav Ilu Sõnum.

 

4 saalitäit igast Eestimaa otsast kokku tulnud naisi! Paradiis!

 

Mõtlesin, et võiks ju ka selle kanali ära proovida ja teate, mis? See oli parim otsus!

 

3 päeva jooksul suhtlesin kokku umbes 300 naise ja käputäie mehega, õhtu lõppedes oli suu krambis ja naeratus näkku kivistunud. See oli mega!

 

Ma sain kõikidele huvilistele ennast ja oma teenuseid ja tooteid tutvustada. Kui tavaliselt jõuan nädalas seda teha vaid neljal korral siis kujutage ette- 3 päeva jooksul 300 korda!

 

Väga palju oli teadlikke inimesi, kes teadsid, et ma messist osa võtan ning tulid ja otsisid mind spetsiaalselt üles!

 

Vot see oli see, mis hinge puges! Mind on märgatud ja selle asemel et Instagramis või Facebookis lihtsalt näppu või südant visata sa tulid kohale ja ütlesid mulle TERE!

 

TERE!!!!!

 

Kuidas see kõik siis välja nägi, algusest lõpuni….

 

Esiteks mõtlesin, et peab olema miski, mis inimesi minu boxi meelitaks. Ja no mis saaks olla parim maiuspala, kui loosida iga päeva lõpus välja fotosessioon koos meigi ja soenguga.

 

Kaasasin projekti ka oma kalli meikari Maaja, kes siis meie võitjad ennem sessiooni pintslitega üle käib ning kes messil enda toodetud Le’Maagi highlightereid ja huulepalsameid inimestele tutvustada saab.

 

Oma messiala plaanisin teha võimalikult lihtsa, efektse ja ilusa. Joonistasin oma mõtted paberile ja asusin teostama.

 

Palusin Pille endale modelliks, tegime temast stuudios mõned portreed ning lasin need väga suurelt välja trükkida. Mis oleks parim reklaam- ikka näidata inimestele seda, mida sa teed.

 

Samuti mõtlesin, et kuidas presenteerida võimalikult palju oma erinevaid töid, parim variant oli panna oma pildid telekasse jooksma. Appi tuli Sony oma nutitelekaga.

 

Ülilihtne kasutada ja väga efektiivne.

 

Selline oli siis minu esialgne paberile kritseldatud plaan ja nimekiri asjadest, mida messil vajasin:

 

 

Ja selline sai tulemus:

 

 

Kuna Maaja oli ka messil meigivõistluse žüriis ja pühapäeva veetis seriaalivõtetel, palusin endale seltsiks oma õpilase Kati. Kes siis tuli ja mulle ja mu vahutavale suule puhkust andis ja niisama seltsiks oli. Aitäh sulle mu kallis!

 

 

Siin veel mõned pildid messipäeval toimunust, boksist, minu lastest, kes tahtsid ka näha misasi see mess selline on ja mis poksist emme koguaeg räägib.

 

 

Ikka omad tõmbavad omi…. ehk siis peaaegu kõik fotograafid, kes sellel messil käisid või tööl olid tulid ja ütlesid mulle ka tere. Tore oli näha!

 

Koha mõttes oli mu box ideaalses kohas, igav ei hakanud, nägin balletti, tänavatantsu, meigi, soengu, ripsmete ja küünte võistluseid ja Mareti live mukkimist.

 

Olin ümbritsetud väga toredate inimestega teistest boksidest, ajasime juttu, ja tegime katet, kui keegi kohvisabas seisis, söi jne.

 

Minu tutvuste pagas kasvas mõnusalt, nii isiklikul kui ka töö tasandil.

 

 

Siinkohal aga soovin tänada kõiki, kes mind messil külastasid, loosist osa võtsid ja niisama juttu ajamas käisid. See oli vahva kogemus!

 

 

Loodetavasti kohtume mõnega teist üsna pea!

 

Riina xox

 

Võitjad olid järgmised:

  1. Susanna Eerik
  2. Kairi Põder
  3. Mariann Sentšenkova (Mariann, olen sulle kirjutanud ja sõnumi saatnud, palun võta minuga ühendust)

 

Kui soovid minu juurde pildistama tulla või huvitab sind hoopiski fotoalane koolitus siis kirjuta mulle:

 

 

Eelmine Pille- portree
Järgmine Wake up it's a beautiful morning- buduaar

Comments are closed.