For who is the boudoir shoot for

The other day I started to think- so who these women really are who come to see me and who let me take their boudoir and nude photographs.

They are not models, rich people nor actresses- they are just real women.  Women next door.

Mums and wives, managers and teachers – they are women who think that it is OK to have some time of their own, pamper themselves and they do give themselves the gift to feel and look sexy and beautiful.

That’s it-  most of the women who come to see me come here for themselves- not for showing to the others how good they look but this is just really about themselves.

Yes ofcourse if they have the other halfes they do tend to make them happy also. But for me the most important thing about the boudoir shoot is to give every woman that amazing experience!

With me you feel sensual, beautiful and sexy- I will make you feel good about yourself. I Promise you!

Sometimes I get feedback e-mails or phonecalls from my clients that make me cry- I don’t realize how much it meant for them.

So when you are happy- I am happy and everybody else around you is happy.

Thank you all and hopefully I can see you soon!

Riina


Üks päev hakkasin mõtlema, et kes need naised õieti on, kes käivad minu juures buduaari või aktipilte tegemas. Kui arvate et need on modellid või näitlejad siis eksite. Need on täiesti tavalised, kuid samas väga erilised naised.

Nad on kellegi abikaasad, kellegi emad- alates õpetajast juhatajani- need kohe täitsa päris naised. Naised kes lubavad endale MINA aega, kelle arvates nad on ära teeninud enda poputada laskmise, naised kes tahavad tunda ennast sensuaalse, kauni ja seksikana.

Peamiselt tehaksegi selliseid sessioone just ise enda pärast- sest nii tihti jätame endid ju unarusse- elu on hall, igav ja midagi erutavat igapäevaselt ei toimu.

Minu jaoks ongi buduaaripildistamine pigem elamus- elamus mille ma Sulle kingin ja mis jääb sulle meelde igaveseks ning mida üks tõeline naine võiks kord elus vähemalt kogeda.

Jah tunnistan, see võib sõltuvust tekitada aga ausalt- mul ei ole selle vastu midagi :)

Luban, et pakun sulle meeldejääva kogemuse ning näed ka ise MILLINE naine sa tegelikult oled.

Olen saanud klientidelt väga pikki ja armsaid kirju peale sessiooni ja isegi telefonikõnesid, mis toovad mullegi pisarad silma- sest ma vahel tõesti võib-olla ei mõista- kui tähtis see teadmine ja kogemus teisele oli.

Tänan teid kõiki omalt poolt, kes te olete aega võtnud ja mulle oma tunnetest minu töö kohta rääkinud.

Mul on hea meel kui saan tuua pisutki särtsu ja elevust teie igapäevaellu ning loodan, et näen kõiki huvilisi pea!

Riina

Eelmine Boudoir on the beach
Järgmine Miss Caroline

Comments are closed.