Buduaarisessioon- algusest lõpuni

Mõtlesin, et kirjutan pisut lähemalt, kuidas minu buduaaripildid sünnivad.

 

Algusest lõpuni.

 

Olen selle zanri juurde jõudnud tasapisi. Kuidagi juhtus nii, et buduaari ja aktipildi päringuid hakkas tulema mingi hetk juba rohkem kui teisi.

 

Ja see rõõmustas mind, kuna see on just see õige asi, mida tehes tunnen alati elevust ning iga sessiooni käigus üritan alati ka midagi uut teha.

 

Otsus muudatusteks sai tehtud umbes täpselt 1 aasta tagasi, kui oli soov otsida endale päris oma stuudio. Just selle mõttega, kus oleks hea pildistada naiste sensuaalsemat poolt ning kus ka kõik kliendid endid hästi tunneksid.

 

Saatuse abiga leidsime kaunid ja romantilise hõnguga ruumid. Kõik toad on meil siin valged, aksessuaarid 99% valged ning nii saigi meie uus ja ilus stuudio endale nimeks Valge Stuudio.

 

Ja tundub, et ongi läinud täpselt nii nagu ma unistasin.

 

Olen pildistanud oma armsas stuudios kümneid naisi, olen neis kõigis näinud seda “klõps  momenti” , kus nad mõistavad et “pagan ma olen seksikas”

 

Ja just see ongi see mille pärast ma seda teen!

 

Ja siis veel see teadmine, et 70 aastasena võtad oma öökapisahtlist selle salapärase musta karbi  ja mõtled “pagan kui seksikas ma ikka olin”

 

00328102015

 

Kuidas need sessioonid siis ikkagi toimuvad?

 

Kui oled minuga ühendust võtnud siis lepin ma sinuga kokku kohtumise. Kohtume Valges Stuudios ning arutame läbi kõik sinu sessiooni puudutavad teemad.

 

Kohtumine on peamiselt tutvumise eesmärgil samuti räägime sellest, milliseid pilte sa endast soovid ning kuidas sa saaksid sessiooniks ette valmistuda, samuti lepime kokku pildistamise aja.

 

Pildistamise päeval, kui oled kohale jõudnud, vaatame üle, mis sa kaasa võtnud oled ning mina oma peas pean plaani, millises järjekorras ning milliste aksessuaaridega pildistame.

 

Kõik minu buduaaripaketid sisaldavad lisaks konsultatsioonile ka meiki ja soengut. Peale kaasa toodu üle vaatamist riietud hommikumantlisse ning istud mugavasse meigitooli, unustad argimured ning lased end poputada.

 

Kui oled avaldanud soovi enda ilu jäädvustada ka valguse ja varju mänguga fotodele siis alustamegi kohe nendest piltidest, ja sujuvalt minu juhendamisel liigume sealt edasi.

 

 

Usu, ma juhendan sind kogu pildistamise aja ning teen sinust vaid ilusaid pilte.

 

Võid ju mõelda, et ah, ei tea, minust küll selliseid või selliseid pilte ei saa. Noh võin öelda et SAAB KÜLL! Minu juures ei ole käinud ühtegi modelli- kõik minu kliendid on täiesti erilised kuid n.ö tavalised naised, kellel on samuti olnud omad kahtlused.

 

Kui pildistamine on lõppenud, kallistan sind ja sa lahkud minu juurest sellise energialaengu ning teadmisega “ma olen naine, ma olen sensuaalne, ma olen ilus”

 

Ja siis algab see kõige raskem osa. Sinul ootamine ja minul piltide valimine ning töötlemine.

 

Kui pildid on valmis, kutsun ma sind uuesti endale stuudiosse. Ma kutsun sind näitusele!  JAH!

 

Ja kas tead mis näitusele? Näitusel saab vaadata kauneid kunstiteoseid SINUST enesest!

 

Keeldun sulle näitamast pilte sinu väikesel läptopi ekraanil, ma kutsun sind hoopiski kohale ja sa näed MILLINE NAINE sa oled! Voh!

 

Ehk et ma kutsun sind kohale ning sa saad kohapeal valida pildid, mis sulle kõige rohkem meeldivad. Tavaliselt on valimine suhteliselt keeruline protsess ja võib veidi aega kuluda.

 

Senine rekord on 1,5h ja tulemus, kus valiti lõpuks ikkagi kõik pildid. Jah ka nii võib juhtuda.

 

 

Tavaliselt tehakse pilte iseenesele, kuid väga tihti ka kallimale, kas pulmaaastapäevaks, sünnipäevaks või pulmapäeval kingituseks oma tulevasele.

 

Olen alati väga tänulik, kui jagate minuga ka oma emotsioone ning kirjutate mulle, kuidas pildid, mille me koos tegime sind ja sinu suhet on mõjutanud.

 

Ja kui mul veel eriti hästi läheb saan ma oma loomingut ka teistega jagada- seda alati sinu kirjalikul nõusolekul.

 

Siinkohal tahangi tänada kõiki neid kauneid ja enesekindlaid, sensuaalseid naisi, kes on mulle andnud loa piltide avaldamiseks. Kallistan!

 

Aga mis saab piltidega, mida sa kohe endale ei valinud? Hoian neid ilusasti alles ja kui sul peaks tekkima soov pilte juurde osta siis oled avasüli oodatud. Või siis lubad mul neid pilte stuudios näidisena kasutada.

 

Niimoodi see käibki! Ei midagi keerulist!

 

Igal juhul mina ootan sind ja kui sul tekkis sessiooni vastu huvi siis rohkem infot leiad SIIT

 

Ahjaa, väikene soovitus ka, kui plaanite minu juurde tulevikus pildistama tulla siis vaadake, et endale soojal maal või suvisel ajal Eestis päikese käes liiga ei tee ning tugevaid rante nahale ei päevita.

 

Kohtumiseni!

 

Riina

 

 

Sul on võimalik soetada oma kallimale buduaarisessiooni kinkekarp!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eelmine Portree mehest
Järgmine Mida kanda buduaarisessioonil

Comments are closed.