Minu unistuste stuudio

22.01.2019 käisime mehega koos notaris ja kirjutasime tehingule alla. Tehing, millega realiseerus minu suur unistus. Unistus kõige ilusama valgusega kõige ilusamast stuudiost Eestis.

Loomulikult olid maja müügimaterjalid lihtsalt vapustavad ja ma olin kogu sellesse projekti meeletult armunud. Kartus oli muidugi suur- kas on mõistlik siduda end rahaliste kohustustega kuni pensioniealiseks saamiseni! Kuid siiski otsustasime me vahepealseid tagasiminekuid (põleng) arvesse võttes, tehingusse minna. Julge hundi rind on rasvane, nagu öeldakse. Ja olgu kokkuvõtvalt ära öeldud, et me ei kahetse mitte midagi!

Volta Kvartali lugu teavad ehk nii mõnedki, aga lühidalt öeldes valmistati seal omal ajal elektrimootoreid, samuti pesitses seal šokolaadivabrik ning kalevivabrik. Ka kurikuulus vahvliküpsetaja Volta valmis just siin. 119 aastat ajalugu, ja ega miskit pole veel läbi, uus on saanud alguse.

Piirkond areneb jõudsasti! Kant on nii elamiseks, kui äri tegemiseks suurepärane!

NB! Šokolaadi lõhna võib stuudios tunda ka tänasel päeval…

Alates idee tekkimisest, kuni võtmete kätte saamiseni pidime päris kaua ootama: jälgisime vana maja lammutust, uue maja valmimist ning põlenujärgset taastamist pingsalt. Vahepeal kahtluseuss kuklas närimas… aga me ei kaotanud lootust…

Väga tihti linnas käies hüüdsid lapsed tagapingilt, et emme lähme vaatame Voltat, ja nii me käisimegi aeg-ajalt uudistamas, kui kaugel asjad on… kuni selle hetkeni, et käisime vaatamas näidiskorterit ja enda korteri valget karpi.

Tegemist on elamiskõlbliku korteriga, kõigi eluks vaja minevate asjadega.

Kui ma stuudios ei pildista siis rendime seda korterit ka airbnb vahendusel välja. Kuulutust ja vabu aegu näeb SIIN

Nende imeilusate piltide autor on Maris Tomba

Kui mul aga on stuudios pildistamised, toon kohale statiivid ja kaunid kangastaustad, või lükkan lihtsalt mööbli eest, et saaks ka need kaunid aknad koos veel kaunima modelliga pildile.

Mõned näited uues stuudios tehtud töödest:

Kui küsite, et huvitav, miks ta selle postituse tegi, siis tegelikult on siin mitu vastust. Esiteks, mul ei ole stuudiot tutvustavat infot mitte kuskil mujal kodulehel ja oligi viimane aeg see suur viga parandada. Ja teiseks, kui Sina oled jõudnud juba selle pika postituse lõppu siin, oled järelikult minu suur fänn, või minu suur konkurent…. hihihiiii ja ma tahan, et sa tuleksid mulle külla 31.07 kell 17:00-20:00 ja tuleksid vaataksid mu uue stuudio oma silmaga üle!!!

Oled südamest oodatud minu Unistuste Stuudio avapeole!

Anna mulle oma tulekust teada!

Kohtumiseni!

Riina

Ahjaa, Volta Kvartali ajaloo kohta saad lähemalt lugeda SIIT

No Comments

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.